Abi ar vīru esam kaislīgi ceļotāji. Ceļošana ir mūsu ģimenes atkarība, slimība un viennozīmīgi aizraušanās Nr.1. 2014.gada vasarā mūsu ģimene kļuva kuplāka un mums pievienojās meitiņa Rēzija. Lai arī ceļošana kļūst savādāka, kad ģimenē ienāk bērns, tomēr tā nav neiespējama! Esam nolēmuši, ka meita nebūs par šķērsli, lai dotos tuvos un tālos ceļojumos, gan dodoties tajos visi kopā, gan arī ik pa laikam ļaujot vecākiem izrausies brīvsolī, lai smeltos jaunus spēkus un būtu vēl labāka mamma un tētis savam lolojumam.

Drīz mūsu ģimenei pievienosies vēl viens bērniņš un mūsu ceļošana atkal kļūs nedaudz savādāka, izaicinošāka un interesantāka 🙂

Šis blogs tapa 2014.gada decembrī, kad nolēmām pirmo reizi doties ceļojumā uz Kanāriju salu Fuerteventuru kopā ar 5 mēnešus jauno Rēziju. Pirms brauciena mēģināju atrast informāciju par ceļošanu ar mazu bērnu, bet, gaidītās atsaucības dēļ, sastapos ar situāciju, kad uz sev interesējošiem jautājumiem atsauksme bija nulle! Tad nu, nolēmu, ka sākšu pati rakstīt par mūsu pieredzi ceļojot ar bērnu, kā arī par to - kā tas ir aizbraukt ceļojumā un uzticēt pieskatīt savu atvasīti tuviem cilvēkiem.

Ceru, ka mūsu ceļojuma pieredze un piedzīvojumi būs gana interesanti arī citām ģimenēm, kas nolēmušas doties ceļojumā ar bēbīšiem vai lielākiem rezgaļiem, tāpēc ar prieku dalīsimies ar mūsu ceļojumu bagāžu.

Mamma Linda, tētis Renārs un mazā ceļotāja Rēzija.

Dalies ar mūsu ceļojumiem arī šeit....Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Close Menu