Mēs esam Antāni

Mūsu ģimenes zieds – meita Rēzija un mamma Linda.

Mūsu ģimenes lieliskie vīrieši – brālis Bruno un tētis Renārs.

Mūsu piedzīvojumiem seko līdzi:

2014.gada vasarā mūsu ģimene kļuva par vienu Antānu kuplāka un mums pievienojās mazā jaunkundze Rēzija. Ceļošana kļuva savādāka un tai jau bija cita garša. Trīs gadu laikā esam meitu ņēmuši ceļojumos līdzi cik nu, tas ir bijis iespējams. Jaunkundze ir bijusi Kanāriju salā Fuerteventura, Portugālē, Turcijā un Filipīnās, kā arī ar auto izceļojusies tepat mūsu kaimiņos Lietuvā un Norvēģijā. 

Mazais Bruno ir mūsu jaunākais šedevrs, 2017. gada jūlija izlaidums, un paspējis tikai izbaudīt kūrorta priekus Turcijā, taču mēs netiecamies pēc kvantitātes, bet pēc kvalitātes, tāpēc Tev vēl viss tikai priekšā. Pacietību un viss būs 🙂  

Jā, nenoliedzami bērni paņem daudz enerģijas arī ikdienas dzīvē, tāpēc ik pa laikam abi ar vīru aizšmaucam brīvsolī, kad smeļamies enerģiju un atkal sajūtamies kā atgriezušies medusmēnesī 🙂 Tā mēs pirmo reizi aizceļojām brīvsolī uz Kambodžu un jau vēlāk uz Gruziju, Armēniju. 

Mēs dalāmies ar saviem iespaidiem, pieredzi, kā ir ceļot ar mazajiem rakariem un kā atpūsties bez bēdu, kad bērni ir gādīgās rokās atstāti pieskatīšanai un vecāki var mesties piedzīvojumos uz visiem 100. 

Ceru, ka mūsu ceļojuma bagāža būs gana interesanta arī citām ģimenēm, kas nolēmušas doties ceļojumos ar bēbjiem vai lielākiem rezgaļiem, kā arī viena no vietām, kur ceļojuma aprakstus var lasīt latviešu mēlē 🙂 

Lai piepildās tuvi un tāli sapņi! 

Close Menu